HAKKIMIZDA

Türkiye’nin  en köklü ilaç firmalarından birisi olan ve temelleri 1945’li yıllarda atılan Biofarma, faaliyetlerini 1950-1989 yılları arasında İstanbul’un Mercan semtinde sürdürmüştür.

1973 yılında Eczacı Mustafa Öncel tarafından satın alınan ve sonrasında da  Limited Şirkete dönüşen Biofarma,  beşeri ilaç üretiminde teknolojik olanakları ve uzman kadrosuyla daima çağın gerektirdiği girişim ve gelişmelerin içinde olmuştur.

1990 yılında, kuruluş yeri olan Mercan-İstanbul’daki tesislerinden Sancaktepe/İstanbul’daki 18.929 m²’lik arazi içerisinde inşa edilmiş 15.000 m²’lik modern tesislerine taşınan ve  1998 yılında Anonim şirket haline dönüşen Biofarma, bugün ise Isanne S.a.r.l Lux.  bünyesinde yer almaktadır.

Saygı ve güvene dayalı, vizyon, misyon ve değerlerine bağlı, ilaç sektöründe kalite ve güvenin simgesi olan Biofarma İlaç, 1945 yılından bu yana  kalitesini ve hizmetlerini artırarak, Türk Tıbbı'na hizmet vermektedir. 

Biofarma İlaç, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir. 

  • Vizyon

Global jenerik ilaç üreticileri arasında yer alarak, ürünlerimizi tüm Dünya ülkelerinde hastaların kullanıma sunmaktır.

  • Misyon

Dünya standartlarında, çevreye saygılı ve sosyal sorumluluk bilinci ile kaliteli jenerik ilaç üretmektir.

UYARI!

Bu bölüm sadece "Sağlık Mesleği Çalışanları" içindir.

Sağlık mesleği çalışanı mısınız?